قوانین ,

menuordersearch
cartonmarket.ir
(0)
(0)
قوانین

از نظر حقوقی، در معاملات سایت فروشگاه، شرکت کارتن سازی کارتن مارکت در مشهد به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می‌شوند. فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می‌گیرد که کاربر سفارش دهنده آنرا در سایت www.cartonmarket.ir در درج نموده است.

ارزش کالا یا کالا‌‌‌‌های سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود.مکان تحویل کالا توسط مشتری سفارش دهنده در سایت درج شده و شرکت کارتن مارکت به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاست‌‌‌‌های معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان تعیین شده، این فروشگاه هزینه‌‌‌‌های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود. در صورتی که شرکت کارتن مارکت به دلایلی که خارج از اراده فروشگاه است، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید. سفارش دهنده با تحویل کالای ارسال شده، رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می‌نماید.

از نظر حقوقی، در معاملات سایت فروشگاه، شرکت کارتن مارکت به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می‌شوند. فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می‌گیرد که کاربر سفارش دهنده آنرا در سایتcartonmarket.it  درج نموده است.

در صورت بروز اختلاف بین طرفین، دادگاه رسیدگی به جرایم رایانه ای مشهد محل عقد صالح است.

کلیه عناصر موجود در این وب سایت، شامل اطلاعات، اسناد، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات، کلاً متعلق به شرکت کارتن مارکت، است و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی صاحب عناصر مذکور سایت شرکت کارتن مارکت، اجازه کپی کردن، توزیع، نشر مجدد، واگذاری (Download) نمایش، ارسال و انتقال آن‌ها را ندارد.

مالکیت معنوی

هر گونه نقص و یا عیب فنی بایستی در لحظه تحویل سفارش به متصدی تحویل کالا اعلام و کالا مرجوع گردد.

 

ما را در شبکه‌‌‌‌های اجتماعی دنبال کنید

aparatgooglefacebooktwiteryou
logo

آدرس دفتر مرکزی: مشهد - بین امامت 37 و 39 پلاک 485
05136021825
09150279793
09158087919